Recenzja Thunderbird Nie Pobiera Poczty Ideas

Posted on

Recenzja Thunderbird Nie Pobiera Poczty Ideas. Witam, posiadam dziwny problem z którym nie jestem sobie w stanie poradzić. Na jaki temat chcesz przesłać opinię?

Thunderbird nie wyswietla wiadomosci elektroda.pl from www.elektroda.pl

Witam, posiadam dziwny problem z którym nie jestem sobie w stanie poradzić. Od wczoraj przestało działać pobranie poczty z kont google, wcześniej działało perfekcyjnie. Na jaki temat chcesz przesłać opinię?

Pojawił Się Problem Z Moim Thunderbirdem:

Problem ten nie występuje w przypadku pobierania wiadomości z innych kont na. Na pasku narzędzi poczty naciśnij przycisk napisz. Dzień dobry, od kilku dni program mozilla thunderbird skonfigurowany od lat z @wp.pl nie ściąga poczty.na dole pojawia się informacja, że połączony z pop3.

Od Wczoraj Przestało Działać Pobranie Poczty Z Kont Google, Wcześniej Działało Perfekcyjnie.

Na jaki temat chcesz przesłać opinię? Nie daję żadnych komunikatów błędu a w lewym dolnym rogu jest napisane połączony z [adres. Witam, posiadam dziwny problem z którym nie jestem sobie w stanie poradzić.

Świeżo Zainstalowany Mozzila Thunderbird Nie Odbiera Poczty Z Interii (Imap) Ani Na Ustawieniach Automatycznej Konfiguracji Ani Na Ustawieniach Ręcznych (To Są Te Same.

Od dwóch dni mam problem, gdyż program nie pobiera poczty. Program nie odbiera wiadomości z większymi załącznikami (np. Zainstalowałam mozilla thunderbird i mam taki problem:

Wciskam Pobierz I Widzę Komunikat Brak.

Witam, ja mam podobny problem z tb a mianowicie nie pobiera mi poczty z gmaila przez imap, z popa normalnie ciągnie. Jeśli w panelu folderów jest wybrane konto pocztowe lub konto grup dyskusyjnych, w oknie tworzenia. Prześlij opinię o naszym centrum pomocy.

Treści I Informacje Zawarte W Tym Artykule.

Korzystam z programu mozilla thunderbird aby odbierać i wysyłać maile. Niestety żaden z nich nie pobiera poczty. Treści i informacje zawarte w tym artykule ogólne wrażenia związane z centrum pomocy

Gravatar Image
I likes playing games and writing novels

Leave a Reply

Your email address will not be published.